Kategórie

Hotové nadväzce

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Feedrový nadväzec Delphin FLR Loop / 6ks SM
  Delphin FLR LOOP zhotovený z fluorocarbonu je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený slučkou. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý je kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Vlasec: Delphin FLR Carbon/100%, 0.22mm ..
  2.79€
 • Feedrový nadväzec Delphin FLR Quickstop / 6ks SM
  Delphin FLR QUICKSTOP zhotovený z fluorocarbonu je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený quickstopom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Vlasec: Delphin FLR Carbon/100%, 0.22mm ..
  2.99€
 • Feedrový nadväzec Delphin FLR Sting / 6ks SM
  Delphin FLR STING zhotovený z fluorocarbonu je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený tŕňom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Vlasec: Delphin FLR Carbon/100%, 0.22mm Nástrahový tŕň: 7mm ..
  2.99€
 • Feedrový nadväzec Delphin Proxi 8 Loop / 6ks SM
  Delphin Proxi 8 LOOP zhotovený zo šnúry Proxi 8 je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený slučkou. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Šnúra: Delphin PROXI 8, 0.10mm ..
  3.19€
 • Feedrový nadväzec Delphin Proxi 8 Quickstop / 6ks SM
  Delphin Proxi 8 QUICKSTOP zhotovený zo šnúry Proxi 8 je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený quickstopom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Šnúra: Delphin PROXI 8, 0.10mm ..
  3.49€
 • Feedrový nadväzec Delphin Proxi 8 Sting / 6ks SM
  Delphin Proxi 8 STING zhotovený zo šnúry Proxi 8 je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený tŕňom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Šnúra: Delphin PROXI 8, 0.10mm Nástrahový tŕň: 7mm ..
  3.49€