Kategórie

Multiplikátory


Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Abu Garcia AMBASSADEUR C 7001 LEFT
  Originálna švédska konštrukcia vybavená najnovšími Abu technológiami. Carbon Matrix® brzda, bronzové prevody, nerezová konštrukcia, hviezdicová brzda a kľučka s protišmykovou povrchovou úpravou, radič na ukladanie vlasca. Veľkosť: 7000 Kapacita: 230m/0,46 Počet ložísk: 2 Prevod: 4,1:1 Váha: 608g   ..
  179.00€
 • Abu Garcia BLACK MAX LEFT HAND
  Castingový multiplikátor Black Max prvotriednej kvality od švédskej firmy Abu Garcia. Táto inovovaná verzia je vďaka kvalitnejším materiálom ľahší takmer o 50g než jej predchodca a váži len 207g!!! Telo je vyrobené z jedno kusu grafitu. Rovnako tak aj bočnice sú vyrobené z grafitu. Nerezová ložiská, multidisková MagTrax brzda, Duragear Brass®převody a systém navíjanie Power Disk s jemných chodom. Kapacita: 145m/0,30 Počet ložís..
  59.90€
 • Abu Garcia BLUE MAX LEFT HAND
  Castingový multiplikátor Abu Garcia Blue Max s vynikajúcim pomerom cena/výkon. ADS protizamotávací cievka, multidisková MagTrax brzda, Duragear prevody, instant anti-reverz spätného chodu, vysokorýchlostné prevod. Kapacita: 175m/0,30 Počet ložísk: 3 Prevod: 6,2:1 Návin na jedno otočenie kľučkou: 54cm Váha: 225g   ..
  49.90€
 • Abu Garcia ORRA 2 SX LEFT
  Multiplikátor Abu Garcia Orra 2 SX Left je vybavený novým vzhľadom a funkciami. Multiplikátor ponúka širokú škálu moderných funkcií, ktoré sú obvyklé u oveľa drahších sérií. X-Cräftic™ telo navijaku s odolnosťou proti korózii, grafitové bočnice, Power Disk™ brzda s hladkým chodom, MagTrax™ brzdný systém s rovnomerným rozložením brzdného tlaku pri hodoch, ergonomicky tvarovaná kľučka z hliníka a Duragear™ prevody s dlhou životnosťou. Ty..
  119.00€
 • Abu Garcia ORRA 2 WINCH LEFT
  Multiplikátor Abu Garcia Orra 2 Winch Left má malé telo, ale veľkú kapacitu. Multiplikátor ponúka širokú škálu moderných funkcií, ktoré sú obvyklé u oveľa drahších sérií. X-Cräftic™ telo navijaku s odolnosťou proti korózii, grafitové bočnice, Power Disk™ brzda s hladkým chodom, MagTrax™ brzdný systém s rovnomerným rozložením brzdného tlaku pri hodoch, ergonomicky tvarovaná kľučka z hliníka, Duragear™ prevody s dlhou životnosťou, titánová š..
  119.00€
 • Abu Garcia PRO MAX LEFT HAND
  Castingový multiplikátor Pro Max prvotriednej kvality od švédskej firmy Abu Garcia. Technické údaje: - Telo je vyrobené z jedno kusu grafitu. Rovnako tak aj bočnice sú vyrobené z grafitu. - 7 nerezových guľôčkových ložísk a 1 valcové ložisko - Multidiskovú MagTrax brzda - Duragear ™ prevody s dlhou životnosťou - Systém navíjanie Power Disk ™ s jemných chodom Kapacita: 135m / 0,32 Prevod: 7,1: 1 Návin na jedn..
  95.90€
 • Abu Garcia SILVER MAX LP LEFT HAND
  Castingový multiplikátor Ambassadeur Silver Max prvotriednej kvality od švédskej firmy Abu Garcia. Telo je vyrobené z jedno kusu grafitu. Rovnako tak aj bočnice sú vyrobené z grafitu. Nerezová ložiská, multidisková MagTrax brzda, Duragear Brass ® prevody a systém navíjanie Power Disk s jemných chodom. Kapacita: 145m/0,30 Počet ložísk: 6 Prevod: 6,4:1 Návin na jedno otočenie kľučkou: 66cm Váha:&nb..
  69.90€