Kategórie

Baitcastové navijáky

Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Daiwa Lexa 300HSL
  Rybolov s multiplikátormi a baitkastovými navijakmi je čím ďalej modernejši - v poslednej dobe najmä s modelmi, ktoré majú veľkú kapacitu cievky a malé a ľahké telo. Najväčší dopyt je po navijakoch na prívlač sumca, tresky, halibuty a tropické ryby ako amberjack, stavrida, mahi mahi apod. Nový model baitkastového navijaka LEXA ponúka presne vyššie uvedené parametre. Veľkosť tela LEXA 300 zodpovedá veľkosti štandardného baitkastového navija..
  211.00€
 • Daiwa Lexa 400HSL
  Rybolov s multiplikátormi a baitkastovými navijaky je čím ďalej modernejšie - v poslednej dobe najmä s modelmi, ktoré majú veľkú kapacitu cievky a malé a ľahké telo. Najväčší dopyt je po navijakoch na prívlač sumca, tresky, halibuty a tropické ryby ako amberjack, stavrida, mahi mahi apod. Nový model baitkastového navijaka LEXA ponúka presne vyššie uvedené parametre. Veľkosť tela LEXA 300 zodpovedá veľkosti štandardného baitkastového navija..
  249.00€
 • Daiwa Megaforce 100 THSL
  Upgrade nášho populárneho navijaku Twitching Bar s vylepšenými funkciami. Vysoký prevodový pomer 7.1: 1 umožňuje návin 80cm na jedno otočenie a tým pádom ponúka nástrahe široké pásmo využitia. mosadzné prevody ponúka potrebnú silu a pevnosť a sú odolné, takže navijak vydrží aj časté používanie. Magnetický brzdný systém Megaforce-Z je možné úplne vypnúť a optimalizovať tak nahadzovacie schopnosti. Parametre: 6 Guličkových ložísk ..
  99.00€
 • Daiwa Prorex XR 300HA
  Obzvlášť ak používate veľké nástrahy, baitcastové navijaky ponúka mnoho výhod oproti klasickým navijakom s prednou brzdou. Baitcasty majú lepší a silnejší prenos sily. Nový baitcastový navijak Prorex XR je skvelou voľbou pre lov dravcov na veľké nástrahy! Telo navijaka vo veľkosti 300 je skvele vyvážené v kombinácii so silným baitcastovým prútom a pri použití naozaj veľkých nástrah. Vďaka veľkej kapacite cievky môžete navijak používať aj s..
  275.00€
 • Delphin ORIX
  Multiplikátor ORIX je novinkou z dielne Delphin. Je vyhotovený v elegatnej lesklej čiernej farbe a doplnený o tmavomodré prvky. Je osadený 9 ložiskami. Vybavený bol prevodom 8:1 pre optimálny výkon pri love na prívlač. Jeho hmotnosť je iba 214g! Ocenia ho najmä lovci dravých rýb, ktorí multiplikátory používajú pri love spolu s prútmi typu ´baitcast´. Multiplikátor Delphin ORIX bude spolu s vaším overeným prútom zohraná dvojica a umožní vám nap..
  54.90€