Kategórie

Univerzálne doplnky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • 3D držiak ŠPZ Delphin GoFishing! / 2ks
  Držiak ŠPZ pre každého správneho rybára. Je vyrobený z odolného plastu, na ktorom sa vyníma rybársky motív. Vďaka štandardným rozmerom bez problémov pasuje na každé auto a spoľahlivo udrží poznávaciu značku na svojom mieste. Ukážte ostatným v premávke, že ste sa vybrali na ryby!   Technické parametre: Rozmer: 524x134mm ..
  7.90€
 • Chemické svetlo Delphin Comet BAR / 2ks
  Chemické svetlo Comet BAR je vynikajúcim pomocníkom pri večernom a nočnom love. Vďaka tvaru tyčinky ho je možné vložiť do rôznych indikátorov záberu a pomocou gumenej trubičky, ktorá sa nachádza v balení, ho zas poľahky upevníte napríklad na plavák. Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení ty..
  0.40€
 • Chemické svetlo Delphin Comet BULB / 2ks
  Chemické svetlo Comet BULB je vynikajúcim pomocníkom pri večernom a nočnom love. Vďaka svojmu tvaru  “žiarovky“  je ideálne na osvetlenie napríklad plaváku, na ktorý sa dá Comet BULB upevniť pomocou gumovej trubičky. Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení tyčinkou pár krát zatrias..
  0.50€
 • Chemické svetlo s držiakom Delphin Comet KLIK / 2ks
  Chemické svetlo Comet KLIK je vynikajúcim pomocníkom pri večernom a nočnom love. V balení sa okrem svetla nachádza držiak, pomocou ktorého je možné jednoduché upevnenie na špičku prútu počas lovu na feeder. Vďaka tomu spozorujete každý záber aj za tmy.  Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po z..
  0.80€
 • Delphin NEON 2ks
  Chemické svetlo Delphin NEON je nepostrádateľnou pomôckou pri podvečernom love. Na výber máte z 2 rôznych veľkostí. Každé balenie obsahuje 2 chemické svetlá a jeden držiak (gumená trubička). Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení tyčinkou pár krát zatriasť.   Spolu 50 balení po..
  0.40€
 • Delphin NEON Box / 20ks
  Dôležitý pomocník každého rybára, odteraz v praktickom puzdre, kde má celý obsah presne vymedzené miesto. Nájdete tu prehľadne zoradených až 20 chemických svetiel a bonusom sú 2 trubičkové držiaky. Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení tyčinkou pár krát zatriasť. Odteraz nehrozí žiadne poš..
  3.49€
 • Fastlock Snap C-01/10ks C-01
  Séria  karabíniek slúži ako drobné príslušenstvo pre výrobu rôznych koncových zostáv.   ..
  0.99€
 • Hrnček CarpCare, recyklovateľný 300ml
  Recyklovateľné nerozbitné hrnčeky sú vhodné pre každého rybára. Teraz za uvádzaciu cenu a navyše podporíte našu planétu, keďže sú vyrobené z reckyklovateľných materiálov. ..
  5.99€
 • Nerezová ploskačka Delphin CARPATH
  Kvalitná ploskačka z nerezovej ocele s nádherným motívom kaprov CARPATH. Tento produkt je ideálny na prepravu alkoholu a vďaka štíhlemu vyhotoveniu sa výborne hodí do vnútorného vrecka každého rybára :)   Technické parametre: Objem: 210ml ..
  4.95€
 • Nerezový hrnček Delphin CARPATH
  Kvalitný hrnček z nerezovej ocele s nádherným motívom kaprov CARPATH. Vďaka dvojplášťovej konštrukcii stien ostáva samotný hrnček chladný aj pri horúcich nápojoch. Výborné termoizolačné vlastnosti umožňujú dlhšie udržať požadovanú teplotu nápoja v norme. Spoločník na rybačku ktorý nie len svojim obsahom poteší každého rybára.   Technické parametre: Objem: 300ml ..
  6.95€
 • Obal na plynovú bombu (2kg)
  Obal na plynovú bombu z izolačného a nepremokavého materiálu. Tento obal má popruh na ľahké prenášanie bomby, zároveň sa ľahko čistí.     ..
  13.90€
 • Ochrana na konce prútov
  Kryt na udice s popruhom na suchý zips. Tento výrobok sme prepracoviali do najmenších detailov. Hlavný materiál je softshell s vnúronou vrstvou fleecu, ktorý je samozrejme vodeodolný. z Vnútornej strany a zároveň aj v hornej časti sme stužili túto krytku pre ešte dokonalejšie bezpečie vašich prútov. Máloktorý výrobok sa môže pochváliť takouto kvalitou, prepracovaním a tak nízku cenou. Popruh je imestnený v dolnej čati výrobku pre lepšie uchyte..
  10.90€