Kategórie

Chemické svetlá

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Chemické svetlo Delphin Comet BAR / 2ks
  Chemické svetlo Comet BAR je vynikajúcim pomocníkom pri večernom a nočnom love. Vďaka tvaru tyčinky ho je možné vložiť do rôznych indikátorov záberu a pomocou gumenej trubičky, ktorá sa nachádza v balení, ho zas poľahky upevníte napríklad na plavák. Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení ty..
  0.40€
 • Chemické svetlo Delphin Comet BULB / 2ks
  Chemické svetlo Comet BULB je vynikajúcim pomocníkom pri večernom a nočnom love. Vďaka svojmu tvaru  “žiarovky“  je ideálne na osvetlenie napríklad plaváku, na ktorý sa dá Comet BULB upevniť pomocou gumovej trubičky. Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení tyčinkou pár krát zatrias..
  0.50€
 • Chemické svetlo s držiakom Delphin Comet KLIK / 2ks
  Chemické svetlo Comet KLIK je vynikajúcim pomocníkom pri večernom a nočnom love. V balení sa okrem svetla nachádza držiak, pomocou ktorého je možné jednoduché upevnenie na špičku prútu počas lovu na feeder. Vďaka tomu spozorujete každý záber aj za tmy.  Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po z..
  0.80€
 • Delphin NEON 2ks
  Chemické svetlo Delphin NEON je nepostrádateľnou pomôckou pri podvečernom love. Na výber máte z 2 rôznych veľkostí. Každé balenie obsahuje 2 chemické svetlá a jeden držiak (gumená trubička). Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení tyčinkou pár krát zatriasť.   Spolu 50 balení po..
  0.40€
 • Delphin NEON Box / 20ks
  Dôležitý pomocník každého rybára, odteraz v praktickom puzdre, kde má celý obsah presne vymedzené miesto. Nájdete tu prehľadne zoradených až 20 chemických svetiel a bonusom sú 2 trubičkové držiaky. Manipulácia s týmto svetlom je veľmi jednoduchá. Zlomením žltej časti vo vnútri dôjde k chemickej reakcii, ktorá spôsobí svietenie tejto tyčinky. Pre rovnomerné svietenie doporučujeme po zlomení tyčinkou pár krát zatriasť. Odteraz nehrozí žiadne poš..
  3.49€