Kategórie

Method Feeder

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Fake Corn - 30ks
  Umelá kukurica vyrobená zo špeciálnej poréznej gumy. Je ideálne mäkká a dobre sa napichuje na návnadový osteň, prípadne na vlasový príves pod háčik. Kukurica dokáže nasať do seba arómu a uvoľňovať ju vo vede niekoľko hodín. Po skončení rybačky ju môžete opakovane vložiť do škatuľky, nechať nasiaknuť arómou a znovu použiť. Balenie obsahuje až 30ks zŕn v rôznych farbách z ktorých si vyberie každý. Rybár sa tak vie prispôsobiť aktuálnym podmienka..
  3.90€
 • Fake Corn Klasik - 30ks
  Umelá kukurica vyrobená zo špeciálnej poréznej gumy. Je ideálne mäkká a dobre sa napichuje na návnadový osteň, prípadne na vlasový príves pod háčik. Kukurica dokáže nasať do seba arómu a uvoľňovať ju vo vode niekoľko hodín. Po skončení rybačky ju môžete opakovane vložiť do škatuľky, nechať nasiaknuť arómou a znovu použiť. Balenie obsahuje až 30ks zŕn klasickej žltej farby.  Balenie 30ks zŕn v 15ml prvotriednej esencie. Praktický obal ..
  3.50€
 • Fluo booster 250ml
  Vynikajúci Booster na zalievanie peliet, partiklu, krmiva alebo aj method mixu. Prvotriedna vôňa. Vo vode vytvára atraktívny fluo "mrak", láka tak ryby zo širokého okolia vizuálnu aj chuťovo. Balenie 250ml. ..
  3.90€
 • Fluo sprej 50ml
  Method sprej prichádza v štyroch príchutiach: jahoda - červená ananás - žltý cesnak - zelený krill - hnedý Vyznačuje sa mimoriadne atraktívnym zložením. Pár strekov na naplnené krmítko, nástrahu, peletky, kukuricu, na čokoľvek čo potrebujete zvýrazniť. Láka ryby intenzívnou vôňou o ktorej sa môžete presvedčiť vlastným nosom. Zároveň efektívne farbí a vytvára tak v okolí návnady výrazný "mrak". Svojim zložením je vytvorený na skrátenie intenzit..
  2.90€
 • Klasik liquid 250ml
  Vynikajúca aromatická zálievka na peletky, partikel, krmivo ako aj na method mix. Táto zálievka je postavená na báze CSL a jej účinok je zvýraznený pridaním farby. Vo vode vytvára atraktívny zákal a láka tak ryby zo širokého okolia vizuálnu aj chuťovo. Balenie 250ml. ..
  2.90€
 • Method Mix 800g
  Method mix vyrobený z tých najkvalitnejších surovín určený pre prilákanie rýb zo širokého okolia. Method mix vyrobený z tých najkvalitnejších surovín určený pre prilákanie rýb zo širokého okolia. Je ťažký, nebude sa dvíhať zo dna a bude presne tam, kde pri love na method feeder potrebujeme, v okolí krmítka. Dodávame v praktickej plastovej vaničke. Odporúčame postupne vlhčit a následne preosiať cez sito aby ste dosiahli ten najlepší výsledo..
  2.90€
 • METHOD SMOKE GEL 100ml
  Method smoke gel je mimoriadne atraktívny zvýrazňovač nástrah. Možno ho použiť priamo na nástrahy, method mix-i, krmivá - na čokoľvek, čo potrebujete zatraktívniť pachovo aj vizuálne. Spoľahlivo drží na nástrahe, má hustú gélovú konzistenciu. Vo vode začína ihneď pracovať a láka tak ryby zo širokého okolia. Praktické balenie obsahuje 100ml smoke gélu. ..
  3.90€
 • Pelety s dierkou 12mm
  Method pelety sa vyznačujú výraznou farbou a nezameniteľnou vôňou. Pelety majú dierku a priemer 12mm. Sú vhodné na selekciu väčších rýb, ako kombinácia s POP UP alebo samostatne. Vydržia dlho na vlasovom prívese. Balenie obsahuje 150ml peliet. ..
  2.90€
 • Pellet Mix 700g
  700g unikátna zmes starostlivo vybraných štyroch druhov 2mm peliet každá rôzneho času rozpadu. Mix obsahuje čierne, hnedé, červené a žlté mikro peletky. Balenie stačí zaliať dostatočným množstvom tekutiny v závislosti od požadovanej lepivosti (200-250ml), dôkladne premiešať a zmes je pripravená na naplnenie method feedrového krmítka. V suchom stave je vhodná do PVA vrecúšok alebo na obohatenie method mixu. ..
  3.90€
 • Pellet Mix set Ananas
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou ananás s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný žltý mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet stačí ..
  5.90€
 • Pellet Mix set Cesnak
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou cesnak s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný zelený mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet stač..
  5.90€
 • Pellet Mix set Jahoda
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou jahoda s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný červený mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet sta..
  5.90€