Kreslá a stoličky

Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Delphin Kreslo GRAND
  Medzi jej výhody patrí dobrá udržiavateľnosť a veľmi nízka nasiakavosť vody. V hlavovej časti na vás čaká tzv. memory foam- pamäťová pena, ktorá dodáva nebývalý stupeň relaxu. Po bokoch sa nachádza hrubšia tkanina. Jej úlohou je zvyšovať celkovú odolnosť matraca. Vďaka kĺbu je možné nastavenie pozície operadla. Silná konštrukcia sa nezľakne ani objemnejších kaprárov. Poskytuje dostatočný priestor a vysokú nosnosť. Podrúčky ešte zvyšujú celkovú..
  86.90€
 • Delphin Kreslo GS
  Jeho silná konštrukcia zaistí pohodlné sedenie aj pre ťažších rybárov. O zvýšenie vášho pohodlia sa starajú široké lakťové opierky. Matrac spája 2 druhy látok. Odolnú, ľahko čistiteľnú látku na sedadla a operadla a jemnú fleecovú látku v hlavovej časti, ktorá zaistí nebývalý komfort sedenia. Rozmerovo patrí kreslo k nižším, to sa však okamžite stáva výhodou pri krátkodobejších pobytoch pri vode, kde víťazia jeho skvelé transportné rozmery. Kre..
  51.90€
 • Delphin Kreslo RS
  Na rozdiel od väčšiny kresiel ponúkaných na našom trhu, má RS výborne ergonomicky riešené operadlo. Vďaka tomu vás nebude bolieť chrbát ani po niekoľkohodinovom čakaní na záber. Vystužená bedrová opierka totiž prispieva k správnemu držaniu tela a tak dovolí vašej chrbtici pri sedení naozaj odpočívať. Delphin RS je vyladené do najmenšieho detailu. Operadlovú časť si nastavujete pohodlne a rýchlo posuvom podrúčiek. Tento jednoduchý, ale spoľahli..
  79.90€
 • Delphin Kreslo SS
  Prvá trieda v pohodlí medzi rybárskymi kreslami. Toto profesionálne kreslo Vás nadchne svojim extra hrubým a rozmerným matracom, pri ktorom dostáva slovo komfort nový význam. Niekoľkohodinové sedenie pri vode bude pre Vás pôžitkom, o ktorý sa postará kombinácia až troch typov čalúnenia. Od odolného po krajoch až po ten najjemnejší v strede.Polohovanie operadla je zabezpečené inovatívnym mechanickým nastavením až 3 polôh, ktoré spoľahlivo uspok..
  85.90€
 • Delphin Návlek Na Kreslo Cover C1
  Vďaka gume všitej v spodnej časti je jeho upevnenie veľmi jednoduché. Neoceniteľným detailom je v tomto prípadezips všitý v oblasti hlavovej opierky. Vďaka nemu je možné Delphin COVER C1 nasadiť aj na sedadlo osobného automobilu a tak si ušetriť interiér od zašpinenia cestou z rybačky. Tento zips je navyše obšitý, aby nedochádzalo k premokaniu počas rybačky. Poťah je plne kompatibilný so všetkými kreslami značky Delphin!  UPOZORNENIE:..
  13.90€
 • Delphin Stolička XK
  Na výrobu bol použitý 19mm hrubostenný profil, ktorý zabezpečuje stabilitu a nosnosť. Profily sú povrchovo farbené práškovou farbou, ktorá ponúka vynikajúcu ochranu proti korózii, opotrebovaniu a agresívnemu prostrediu. Spodná časť konštrukcie je chránená plastovými “nárazníkmi”, ktoré tlmia kontakt medzi povrchom zeme a konštrukciou. Látková časť je vyrobená z hrubej, impregnovanej látky, ktorá je dva krát prešívaná. Technické parametre: ..
  11.49€
 • Delphin Stolička XKO
  Celkovo je to jednoduchá, ľahká prenosná stolička. Na výrobu bol použitý 19mm hrubostenný profil, ktorý zabezpečuje stabilitu a nosnosť. Profily sú povrchovo farebne práškovou farbou, ktorá ponuka vynikajúcu ochranu proti korózii, opotrebovaniu a agresívnemu  prostrediu. Spodná čásť konštrukcie je chránená plastovými „nárazníkmi“, ktoré tlmia ko..
  12.49€
 • JRC Kreslo Contact W Arms
  Kreslo JRC Contact W Arms bolo konštruované s veľmi podobnými vlastnosťami ako zvyšok našej rady, je to fantastické kreslo za úžasnú cenu. Kreslo je vybavené veľkými pohodlnými hliníkovými podperami a plne výškovo nastaviteľnými nohami. Na konci nôh sa nachádzajú veľké ploché koncovky proti zapadávaniu do pôdy. Vďaka teleskopickým nastaviteľným nohám je prispôsobiteľné akémukoľvek terénu. Operadlo nie je polohovateľné, tak ako u kreslá..
  64.90€
 • JRC Kreslo Stealth X-Lite
  Má plne výškovo nastaviteľné nohy. Vďaka teleskopickým nastaviteľným nohám je prispôsobiteľné akémukoľvek terénu. Na konci nôh sa nachádzajú veľké ploché koncovky proti zapadávaniu do pôdy. Operadlo je polohovateľné a jeho sklon je pevne prednastavený. Materiál: super odolná hliníková konštrukcia Poťah: nylon 600D Rozmery: 42 x 48 x 35-75cm (d x š x v) Nosnosť: 115kg Váha: 3kg ..
  99.90€
 • JRC Kreslo Stealth X-Lite Recliner
  Plne polohovateľné (nohy i operadlo) pohodlné kreslo JRC Stealth X-Lite Recliner v rybárskej zelenej farbe. Má plne výškovo nastaviteľné nohy. Vďaka teleskopickým nastaviteľným nohám je prispôsobiteľné akémukoľvek terénu. Na konci nôh sa nachádzajú veľké ploché koncovky proti zapadávaniu do pôdy. Materiál: super odolná hliníková konštrukcia Poťah: nylon 600D Rozmery: 48 x 57 x 31-95cm (d x š x v) Nosnosť: 150kg Váha: 3,..
  109.90€
 • Starfishing Kreslo Medium Deluxe Fleece Camo
  LIMITOVANÁ EDÍCIA V CAMOU PREVEDENÍ. Naše kreslo Medium Deluxe Fleece predstavuje naozajstný luxus!!! Poťah kresla je ušitý z príjemného fleecového materiálu. Segmentované prešívanie matraca dodáva kreslu atraktívny vzhľad a zvyšuje jej tuhosť. Plne polohovateľné kreslo s anatomicky tvarovaným poťahom. Stredová časť poťahu je z veľmi príjemného fleecového materiálu s veľmi dobrými izolačnými vlastnosťami a vysokou hrejivosťou. Okra..
  77.00€
 • Starfishing Kreslo Mini Deluxe Fleece Camo
  LIMITOVANÁ EDÍCIA V CAMOU PREVEDENÍ. Toto menšie kresielko Mini Deluxe Fleece z dielne Starfishing prináša pohodlie, nízke transportné rozmery a jednoduchý systém zloženia a rozloženia. Poťah kresielka je ušitý z príjemného micro fleece. Segmentované prešívanie poťahu dodáva kresielku atraktívny vzhľad a zvyšuje jej tuhosť. Okraj kresielka je vyrobený z polyesterovej tkaniny, disponujúci ľahkou údržbou, vysokou životnosťou a je rýc..
  59.00€