Kategórie

JRC

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • JRC Kreslo Contact W Arms
  Kreslo JRC Contact W Arms bolo konštruované s veľmi podobnými vlastnosťami ako zvyšok našej rady, je to fantastické kreslo za úžasnú cenu. Kreslo je vybavené veľkými pohodlnými hliníkovými podperami a plne výškovo nastaviteľnými nohami. Na konci nôh sa nachádzajú veľké ploché koncovky proti zapadávaniu do pôdy. Vďaka teleskopickým nastaviteľným nohám je prispôsobiteľné akémukoľvek terénu. Operadlo nie je polohovateľné, tak ako u kreslá..
  64.90€
 • JRC Kreslo Stealth X-Lite
  Má plne výškovo nastaviteľné nohy. Vďaka teleskopickým nastaviteľným nohám je prispôsobiteľné akémukoľvek terénu. Na konci nôh sa nachádzajú veľké ploché koncovky proti zapadávaniu do pôdy. Operadlo je polohovateľné a jeho sklon je pevne prednastavený. Materiál: super odolná hliníková konštrukcia Poťah: nylon 600D Rozmery: 42 x 48 x 35-75cm (d x š x v) Nosnosť: 115kg Váha: 3kg ..
  99.90€
 • JRC Kreslo Stealth X-Lite Recliner
  Plne polohovateľné (nohy i operadlo) pohodlné kreslo JRC Stealth X-Lite Recliner v rybárskej zelenej farbe. Má plne výškovo nastaviteľné nohy. Vďaka teleskopickým nastaviteľným nohám je prispôsobiteľné akémukoľvek terénu. Na konci nôh sa nachádzajú veľké ploché koncovky proti zapadávaniu do pôdy. Materiál: super odolná hliníková konštrukcia Poťah: nylon 600D Rozmery: 48 x 57 x 31-95cm (d x š x v) Nosnosť: 150kg Váha: 3,..
  109.90€