Kategórie

Mixy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Method Mix 800g
  Method mix vyrobený z tých najkvalitnejších surovín určený pre prilákanie rýb zo širokého okolia. Method mix vyrobený z tých najkvalitnejších surovín určený pre prilákanie rýb zo širokého okolia. Je ťažký, nebude sa dvíhať zo dna a bude presne tam, kde pri love na method feeder potrebujeme, v okolí krmítka. Dodávame v praktickej plastovej vaničke. Odporúčame postupne vlhčit a následne preosiať cez sito aby ste dosiahli ten najlepší výsledo..
  2.90€
 • Pellet Mix 700g
  700g unikátna zmes starostlivo vybraných štyroch druhov 2mm peliet každá rôzneho času rozpadu. Mix obsahuje čierne, hnedé, červené a žlté mikro peletky. Balenie stačí zaliať dostatočným množstvom tekutiny v závislosti od požadovanej lepivosti (200-250ml), dôkladne premiešať a zmes je pripravená na naplnenie method feedrového krmítka. V suchom stave je vhodná do PVA vrecúšok alebo na obohatenie method mixu. ..
  3.90€
 • Pellet Mix set Ananas
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou ananás s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný žltý mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet stačí ..
  5.90€
 • Pellet Mix set Cesnak
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou cesnak s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný zelený mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet stač..
  5.90€
 • Pellet Mix set Jahoda
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou jahoda s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný červený mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet sta..
  5.90€
 • Pellet Mix set Krill
  500g zmes peliet + 200ml zálievky s príchuťou krill s výraznou chuťovou a pachovou stopou. Po namiešaní vytvára zmes výrazný hnedý mrak v okolí method feeder krmítka. Starostlivo vybrané pelety dvoch druhov rôzneho času rozpadu namiešané v ideálno pomeru sú doplnené fluo časticami žltej a červenej farby. Pelety sú schopné nasiaknuť pribalenú tekutinu a lákajú tak ryby zo širokého okolia nielen chuťovo ale aj vizuálne. Mix peliet stačí ..
  5.90€