Kategórie

Nástrahy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Fake Corn - 30ks
  Umelá kukurica vyrobená zo špeciálnej poréznej gumy. Je ideálne mäkká a dobre sa napichuje na návnadový osteň, prípadne na vlasový príves pod háčik. Kukurica dokáže nasať do seba arómu a uvoľňovať ju vo vede niekoľko hodín. Po skončení rybačky ju môžete opakovane vložiť do škatuľky, nechať nasiaknuť arómou a znovu použiť. Balenie obsahuje až 30ks zŕn v rôznych farbách z ktorých si vyberie každý. Rybár sa tak vie prispôsobiť aktuálnym podmienka..
  3.90€
 • Fake Corn Klasik - 30ks
  Umelá kukurica vyrobená zo špeciálnej poréznej gumy. Je ideálne mäkká a dobre sa napichuje na návnadový osteň, prípadne na vlasový príves pod háčik. Kukurica dokáže nasať do seba arómu a uvoľňovať ju vo vode niekoľko hodín. Po skončení rybačky ju môžete opakovane vložiť do škatuľky, nechať nasiaknuť arómou a znovu použiť. Balenie obsahuje až 30ks zŕn klasickej žltej farby.  Balenie 30ks zŕn v 15ml prvotriednej esencie. Praktický obal ..
  3.50€
 • Plávajúci boilies POP-UP
  Plávajúca nástraha dokonalého tvaru a prvotriednej vône. Dve atraktívne farby v jednom balení. Výrazná fluo žltá a fluo oranžová farba. Použitie samostatne alebo v kombinácii s inou potápavou nástrahou, napr. peletou. Vyrábame vo veľkostiach 12mm - balenie 50ml a 15mm - balenie 100ml ..
  2.90€
 • Waffters Dumbles 8mm
  Neutrálne vyvážená nástraha v tvare valčeka. Veľkosť 8mm, objem 50ml. Dokonalý tvar a prvotriedna esencia. Použitím správneho háčika dokážete dumbels vyvážiť tak, že sa bude len jemne dotýkať dna. Neodolateľná nástraha na opatrné ryby. ..
  2.90€