Kategórie

Tekuté posilovače

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Fluo booster 250ml
  Vynikajúci Booster na zalievanie peliet, partiklu, krmiva alebo aj method mixu. Prvotriedna vôňa. Vo vode vytvára atraktívny fluo "mrak", láka tak ryby zo širokého okolia vizuálnu aj chuťovo. Balenie 250ml. ..
  3.90€
 • Fluo sprej 50ml
  Method sprej prichádza v štyroch príchutiach: jahoda - červená ananás - žltý cesnak - zelený krill - hnedý Vyznačuje sa mimoriadne atraktívnym zložením. Pár strekov na naplnené krmítko, nástrahu, peletky, kukuricu, na čokoľvek čo potrebujete zvýrazniť. Láka ryby intenzívnou vôňou o ktorej sa môžete presvedčiť vlastným nosom. Zároveň efektívne farbí a vytvára tak v okolí návnady výrazný "mrak". Svojim zložením je vytvorený na skrátenie intenzit..
  2.90€
 • Klasik liquid 250ml
  Vynikajúca aromatická zálievka na peletky, partikel, krmivo ako aj na method mix. Táto zálievka je postavená na báze CSL a jej účinok je zvýraznený pridaním farby. Vo vode vytvára atraktívny zákal a láka tak ryby zo širokého okolia vizuálnu aj chuťovo. Balenie 250ml. ..
  2.90€
 • METHOD SMOKE GEL 100ml
  Method smoke gel je mimoriadne atraktívny zvýrazňovač nástrah. Možno ho použiť priamo na nástrahy, method mix-i, krmivá - na čokoľvek, čo potrebujete zatraktívniť pachovo aj vizuálne. Spoľahlivo drží na nástrahe, má hustú gélovú konzistenciu. Vo vode začína ihneď pracovať a láka tak ryby zo širokého okolia. Praktické balenie obsahuje 100ml smoke gélu. ..
  3.90€