Topánky,tenisky

Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • FOX Chunk Black Orange Shoes
  Skvelé a kvalitné topánky od firmy Fox, ktoré dopĺňajú úspešný rad nedávno predstavenej obuvi Fox Chunk. Topánky dopĺňajú skvele náš najpredávanejší rad oblečenia Black & Orange. vodeodolný materiál odolná podrážka zosilnená špička Zosilnená päta pre ľahké vyzutie Jazyk možno sklopiť a zaistiť pre ľahké obutie pri zábere   ..
  74.99€
 • FOX Chunk Camo Trainers
  Nové topánky od firmy FOX! Táto obuv je vhodná ako do mesta tak na vychádzky do prírody. Vysoko odolná podrážka ktorá je vhodná aj do rozbláteného terénu. Topánky sú vyrobené z vodeodolného materiálu. Zosilnená päta pre ľahké vyzutie. Sklopiteľný a fixovateľný jazyk pre ľahké obutie pri zábere. Pohodlný tvar topánky Vám zaručí extrémne pohodlie pre Vaše nohy! ..
  74.99€
 • FOX Chunk Mid Boots
  Štýlová obuv od firmy Fox. Cieľom tejto obuvi je spojiť štýl a praktickú funkčnosť. - Vysoko odolná podrážka - Vodeodolný materiál - V unikátnom Fox Camo vzore - Ponúka podporu pre členky - Pohodlný tvar - Zosilnená časť pre prsty - Zosilnená zadná časť pri päte pre jednoduché vyzutie - Sklopiteľný jazyk s možnosťou zafixovania pre rýchle nazutie pri zábere     ..
  84.99€