Kategórie

Topánky,tenisky,šľapky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • FOX Chunk Black Orange Shoes
  Skvelé a kvalitné topánky od firmy Fox, ktoré dopĺňajú úspešný rad nedávno predstavenej obuvi Fox Chunk. Topánky dopĺňajú skvele náš najpredávanejší rad oblečenia Black & Orange. vodeodolný materiál odolná podrážka zosilnená špička Zosilnená päta pre ľahké vyzutie Jazyk možno sklopiť a zaistiť pre ľahké obutie pri zábere   ..
  74.99€
 • FOX Chunk Camo Trainers
  Nové topánky od firmy FOX! Táto obuv je vhodná ako do mesta tak na vychádzky do prírody. Vysoko odolná podrážka ktorá je vhodná aj do rozbláteného terénu. Topánky sú vyrobené z vodeodolného materiálu. Zosilnená päta pre ľahké vyzutie. Sklopiteľný a fixovateľný jazyk pre ľahké obutie pri zábere. Pohodlný tvar topánky Vám zaručí extrémne pohodlie pre Vaše nohy! ..
  74.99€
 • FOX Chunk Mid Boots
  Štýlová obuv od firmy Fox. Cieľom tejto obuvi je spojiť štýl a praktickú funkčnosť. - Vysoko odolná podrážka - Vodeodolný materiál - V unikátnom Fox Camo vzore - Ponúka podporu pre členky - Pohodlný tvar - Zosilnená časť pre prsty - Zosilnená zadná časť pri päte pre jednoduché vyzutie - Sklopiteľný jazyk s možnosťou zafixovania pre rýchle nazutie pri zábere     ..
  84.99€
 • Kempingová lampa Delphin LUNA
  Lampáš Delphin LUNA využijete na rybárskych potulkách, na turistike či v kempe. Váži skvelých 261 gramov a aj vďaka jej kompaktným rozmerom ju vo vašej výbave ani neucítite. Ponúka 4 režimy svietenia: po prvom stlačení svieti 100% svietivosťou, po druhom stlačení svieti na 50%, tretím stlačením ativujete permanentné červené svetlo a štvrtým stlačením červené svetlo bliká. 3 LED panely s bielym svetlom a vrchné červené LED diódy sú napájané vym..
  13.49€
 • Topánky Delphin GATOR
  Topánky Delphin GATOR sú určené na extrémne výpravy najmä v chladnejších obdobiach roka. Zvýšený gumený lem podrážky siaha do až výšky členkov, to znamená, že chôdza v mlákach, roztopenom snehu a blate nie je pre GATOR problém. Táto gumená časť sa navyše veľmi dobre čistí. V jej zadnej partii sa nachádza výstupok, vďaka ktorému si topánku bez problémov vyzujete. Zvršok topánky je tvorený kombináciou odolnej nylonovej látky a umelej kože. Tieto..
  41.90€
 • Topánky Delphin SQUAD
  Topánky Delphin SQUAD boli navrhnuté tak, aby bola dosiahnutá maximálna možná vodeodolnosť, zároveň priedušnosť a tepelný komfort. SQUAD sú teda veľmi pohodlnou obuvou pri dlhšom státí či sedení pri čakaní na záber, sú však rovnako pohodlné pri prechádzkach okolo revírov či v horách. Na povrchu je použitá veľmi pevná tkanina, ktorá dobre odoláva vode, ale aj ostrým predmetom. Gumená podrážka sa nešmýka, hrubý dezén napomáha pri prekonávaní ter..
  62.90€
 • Šľapky Delphin OCTO / zelené
  Od počiatku vývoja tohto produktu bolo našim zámerom priniesť dizajnovo jedinečné vsuvky, ktoré budú spĺňať požiadavky rybárov na maximálnu funkčnosť a komfort počas nosenia nielen na rybách, ale aj v bežnom živote.   A výsledok? Delphin OCTO - ultra ľahké šľapky z EVA peny, inšpirované prírodou, kompletne navrhnuté a vyrábané v Európskej únii!    Vzhľadom na to, že počas rybolovu je nutné často chodiť po nerovno..
  11.90€