JRC

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • JRC Defender Sling Sack
  Defender Sling Sack je sieťka, ale tiež vážiaca taška, ktorá slúži na uchovanie alebo zváženie úlovku. - vyrobené z rýchloschnúcej jemnej sieťoviny - zvlášť silné vážiaca popruhy, úplne upevnené okolo celého obvodu pre maximálnu pevnosť - jednoduchý zips s klokovací sponou - 4,7m silná nylonová šnúra - časti na suchý zips pre upevnenie plochej skladateľná podložky Defender pre ľa..
  21.90€
 • JRC Extreme Recovery Sling
  Extreme Recovery Sling je vážiaca a zároveň vezírek vyrobený z vodeodolného 100% polysterového materiálu. - zosilnené plávajúce vážiacich tyče - zvlášť silné vážiace popruhy, úplne upevnené okolo celého obvodu pre maximálnu pevnosť - bezpečnostný klip pre zamedzenie straty úlovku - zipsy na oboch stranách pre ľahké váženie a rýchle schnutie - dlhá šnúra - vodeodolná tra..
  49.90€
 • JRC Podložka Euro Zip Mat 115x130cm
  Podložka a vážiaci sak 2 v 1, dodávané praktickom obale s praktickým uchom.​ Veľmi silný a vode odolný materiál, s použitím tých najkvalitnejších zipsov. Vhodné pre rýchle vyháknutie háčika a zváženie úlovku, pri ktorom sa zabráni zraneniu ryby. Výrobok je dodávaný s kvalitným nepremokavým obalom. Rozmery hlavnej polstrovanej časti: 115 x 130 cm Parametre Vlastnosť Hodnota ..
  49.90€