Kategórie

Signalizátory


Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Delphin Signalizátor Ares
  To je ARES od slovenskej značky Delphin. Nespornými výhodami tohto signalizátora sú 100% vodeodolnosť, široká vidlička (vhodná aj pre uloženie teleskopických prútov) a nápajateľnosť  9V baterkou. Telo signalizátora je vyrobené z odolného plastu a odolá aj hrubšiemu zaobchádzaniu. Je osadený 2 diódami a otáčateľným kolieskom je možné nastaviť hlasitosť tónu signalizujúceho záber. Delphin ARES- signalizátor, ktorý nesklame!   ..
  7.49€
 • Delphin Signalizátor Runer 9V
  Výrazný, moderný dizajn Vás upúta od prvého momentu. Celé telo signalizátora je robustné, odolné a čo je veľkou výhodou- pogumované. Ďalším nesporným kladom tohto signalizátora je pákový prepínač umiestnený v spodnej časti.Pomocou neho je možné signalizátor zapnúť/vypnúť a zvoliť denný/nočný mód. Určite oceníte aj napájanie 9V batériou s extra dlhou výdržou.  Delphin RUNER ponúka:  - Svetelná a zvuková signalizácia záberu. ..
  13.95€
 • Delphin Signalizátor Wamp
  Je vyrobený z odolného ABS plastu ktorý zaručuje dlhú životnosť produktu. Signalizátor sa umiestňuje priamo na blank prúta, následne sa zaistí gumenným popruhom s nastaviteľnou veľkosťou. Vlasec/šnúra prechádza kolieskami signalizačného mechanizmu a zaznamená aj najmenšie zábery rýb. Signalizátor sa zapne podržaním tlačidla "V". Jeho krátkymi stlačeniami nastavíte jeho výšku tónu (vrátane tichého režimu). Tlačidlom "T" meníte signalizačný tón...
  4.95€
 • JRC RADAR Eva Kufrík
  Praktický kufrík JRC Radar DSI z trvdeného EVA materiálu, ktorý Vám ochráni Vaše signalizátory pred poškodením. Do kufríku sa zmestia 3 signalizátory a 1 príposluch. Na prednej strane sa nacháza veľké JRC logo a na vrchu je putko pre ľahký prenos. Rozmery: 30 x 28 x 8cm (d x š x v)   ..
  11.00€
 • JRC RADAR DSi
  Signalizátor záberu JRC Radar DSI. Jedná sa o multi-funkčný vizuálny indikátor upozorňujúci na smer pohybu vlasca. Má tri možnosti nastavenia. Tón, citlivosť a hlasitosť zvuku s ďalšími možnosťami nastavenia.​ Citlivosť sa pohybuje už od 4mm (dráha pohybu vlasca) do 15cm. Výstup pre ďalšie napojenie doplnkov akými sú swingery. Integrovaný vysielač je kompatibilný s DSR priposluchom (prijímačom). Roz..
  99.90€
 • JRC RADAR DSR
  Hlavnými prednosťami odpočúvania JRC Radar DSR sú integrovaná anténa, pogumované telo, ktoré veľmi dobre padne do ruky. Súčasťou je textilný remienok s logami JRC, s ktorým je možné prijímač nosiť na krku.​ Prijímač možno tiež postaviť na stôl vďaka jeho plochej spodnej časti. Veľmi spoľahlivý príjem a zobrazenie záberu až zo štyroch signalizátorov. Zabudované svietidlo LED slúži na automatické rozsvietenie po zábe..
  109.00€
 • Sada signalizátorov Delphin CODER (2+1 / 3+1 / 4+1)
  Delphin CODER je sada elektronických signalizátorov s príposluchom, pri ktorej sa stretol ideálny pomer priaznivej ceny s výkonom. Jej prednosťami sú najmä spoľahlivosť a 100% funkčnosť, ktorou sa môže bez problémov rovnať aj s drahšími sadami. Signál medzi signalizátormi a príposluchom sa dokáže v ideálnych podmienkach preniesť na vzdialenosť až 140m. Celá sada je dodávaná v tvrdom plastovom kufríku, ktorý sa stará o bezpečnosť pri transporte..
  79.90€