Kategórie

Sonary


Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • HUMMINBIRD HELIX 5 Chirp GPS G2
  Úplne prepracovaná séria mimoriadne úspešných sonarov HELIX 5 reaguje na požiadavky rybárov, ktorí od nás očakávajú čoraz viac.Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozriete na akýkoľve..
  542.80€
 • HUMMINBIRD HELIX 5 Sonar G2
  Zcela přepracovaná série mimořádně úspěšných sonarů HELIX 5 reaguje na požadavky rybářů, kteří od nás očekávají stále více. Reakcí je například špičkový širokoúhlý displej s fantastickým podáním barev. Nový digitální sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí nejjemnější detaily na dně, zatímco GPS a uživatelské mapování prostřednictvím AutoChart Live vykreslí vaši cestu a postarají se o bezpečný návrat. Ať se podíváte na jakýkoli parametr to..
  360.80€
 • HUMMINBIRD HELIX 5X Chirp DI GPS G2
  Úplne prepracovaná séria mimoriadne úspešných sonarov HELIX 5 reaguje na požiadavky rybárov, ktorí od nás očakávajú stále viac. Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozrie..
  633.30€
 • HUMMINBIRD PiranhaMAX 4 DI cx
  Vylepšený model vhodný pro využití na sladkých i slaných vodách. Sonar Down Imaging dokonale odhalí nejjemější detaily na dně. Při použití sondy na menších hloubkách (ne na mělčinách) pokryje prostor 28° paprsek, na hloubkách větších (moře), pokrývá prostor paprsek 16°. Display zobrazuje údaje o hloubce v metrech, profilu dna, teplotě vody a rybách ve vodním sloupci. Parametry: velikost displeje: 109mm (úhlopříčka) počet pixe..
  276.00€