JRC

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • JRC COCOON EXTREME TX POD 3 ROD
  Ľahká, no robustná hliníková konštrukcia -          Matne čierny povrch -          Robustné kĺby a klipy -          Nastaviteľné závity pre ľahké upevnenie signalizátorov -          Kompaktné transportné rozmery -     ..
  185.00€
 • JRC COCOON POD 3ROD
  Stojan Cocoon Pod je vyrobený z odolného matného povrchu v olivovo zelenej farbe, má nastaviteľnú dĺžku, výšku a nohy, je vybavený robustnými kĺby a klipy pre jednoduchšie a rýchlejšie nastavenie, verzia na 3 prúty. Stojan je dodávaný s transportnou taškou s popruhmi pre pohodlnejšie prenášanie. Rozmery: výška 23 - 68cm, dĺžka 74 - 135cm Rozmer prednej hrazdy: 40cm Rozmer zadnej hrazdy: 38cm Transportné rozme..
  149.90€
 • JRC COCOON QUAD-POD 3ROD
  U stojanu Cocoon Quad Pod je jedno či chytáte v členitom teréne alebo na drevenom móle, s nastaviteľnou dĺžkou, výškou a 4 nastaviteľnými nohami ponúka tento stojan dokonalú stabilitu na akomkoľvek povrchu. Centrálny kĺb je extrémne robustná a vďaka dômyselnej pákové konštrukcii je nastavenie sklonu zvládnuteľné aj jednou rukou. Verzia na 3 prúty. Ľahká, robustná hliníková konštrukcia, matne čierny povrch, robustný kĺby a klipy, na..
  159.90€
 • JRC CONTACT POD 3ROD
  Contact Pod je skvelý stojan pre rekreačných rybárov, ktorý ponúka stability v akejkoľvek situácii pri vode. Ľahká, robustná hliníková konštrukcia, matne čierny povrch, robustný kĺby a klipy, nastaviteľný závit pre ľahké upevnenie signalizátorov. Verzia na 3 prúty. Kompaktné transportné rozmery, je dodávaný v polstrovanom prepravnom puzdre s miestom na signalizátory. Rozmery..
  89.90€
 • JRC CONTACT SQR POD 3ROD
  Contact SQR Pod je skvelý stojan ako pre rekreačné rybárov, tak aj pre labužníkov, ktorí vyžadujú nízku váhu, stability a univerzálnosť. Absolútna perfektné pre krátke výpravy tzv. Přesnočky alebo pre krátke denie výpravy. Ľahká, robustná hliníková konštrukcia, matne čierny povrch, robustný kĺby a klipy, nastaviteľný závit pre ľahké upevnenie signalizátorov. Verzia na 3 prúty. Kompaktné transportné rozmery, je dodávaný v polstrovan..
  89.90€