Kategórie

Tašky,batohy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Delphin Area CARRY Carpath XL
  Delphin AREA je špičkovo spracovanou sériou tašiek určených pre kaprový rybolov v neopakovateľnom dizajne CARPATH. Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA!   Carryall je praktická taška pre uloženie rybárskeho príslušenstva. Naprojektovaná bola s dôrazom na praktickosť, trvácnosť a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Taška je zo všetkých strán osadená 6mm polstrovaním pre maximálnu ochra..
  33.90€
 • Delphin Area REEL Carpath
  Delphin AREA je špičkovo spracovanou sériou tašiek určených pre kaprový rybolov v neopakovateľnom dizajne CARPATH. Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA!   Polstrované puzdro na navijaky, v ktorom budú vaše poklady v absolútnom bezpečí. Toto puzdro je určené buď pre dva menšie navijaky, kedy je posúvateľná prepážka v strede, alebo pre jeden veľkokapacitný navijak, kedy je prepážka pri kraji a oddeľuj..
  15.99€
 • Delphin Taška Dravec Quick
  Už na prvý pohľad vás upúta výborný detail tvrdeného puzdra na okuliare, ktoré sa nachádza na prednej strane tašky. Z jednej bočnej strany je to zas držiak na peán. Na tej druhej sa nachádza sieťové vrecko rozmeru 22x16cm. Celá spodná časť tašky je obšitá nepremokavou tvrdenou PVC vrstvou, vďaka čomu viac nemusíte rozmýšľať, kam tašku kladiete. Vo vnútri sa nachádza 5 priestranných boxov, ktoré sa veľmi ľahko vyberajú. Sú rozmerovo identické (..
  32.90€
 • Delphin Taška Dravec Semi
  UžCelý priestor tašky je rozdelený na dve identické vrecká (22x15x4cm). Možnosť dokúpenia vkladateľného boxu s prepážkami (Delphin G-12).Navyše sa tu nachádza aj predné priestranné vrecko (22x11cm). Vo vnútri tašky je 8 odopínateľných PVC vreciek (17x11cm) na nástrahy. Tieto vrecká sú uzatvárateľná na PVC zips a sú vhodnú napríklad na uschovanie gumenných nástrah. Z vonkajšej strany tašky je dômyselný držiak na peán! Technické parametre: ..
  14.90€
 • Delphin Taška Dravec Simple-L
  Možnosť dokúpenia náhradných boxov (Delphin G-12). Vďaka textilnému pútku sa dá taška jednoducho prenášať. Z vonkajšej strany tašky je navyše dômyselný držiak na peán! Mohutné plastové klipy, slúžiace na uzatváranie sú dimenzované a testované na tisícky otvorení / zatvorení.  Technické parametre: Rozmer: 22x15x15cm Rozmer plastového boxu: 20x13x4 Taškový program Delphin DRAVEC pre lovcov predátorov vyniká nadčasovým dizajnom..
  12.90€
 • Delphin Taška Smart Cool bag
  Celá taška je z vnútornej strany vystlaná termovrstvou. Zároveň je osadená polstrovaním o hrúbke 8mm, čo zabezpečuje jej stabilitu aj keď je prázdna. Táto vrstva polstrovania sa správa ako dodatočný izolant a zvyšuje tak dobu uchovania čerstvých nástrah, či potravín. Termoizolačná vrstva bola navrhnutá tak, že prekrýva vonkajší okraj o 1cm a zároveň je všitá aj pod celý obvodový zips. Výrazne tým predlžuje dobu ochrany nástrah či potravín...
  19.95€
 • EVA taška na sieťky Delphin WetNET Atoma
  Delphin WetNET Atoma je vodeodolná taška, obdĺžnikového tvaru navrhnutá špeciálne pre uloženie a transport feedrových tunelov či podberákových hláv. EVA materiál, z ktorého je vyrobená je absolútne nepremokavý. Vďaka tomu je vhodná na prenášanie mokrých sieťok, pričom nehrozí vytečenie vody po iných komponentoch výbavy, prípadne v aute. Výhodou materiálu je taktiež to, že neabsorbuje nepríjemné pachy a po zapnutí tašky im zamedzuje akémukoľvek..
  16.90€
 • EVA taška na sieťky Delphin WetNET Keep
  Delphin WetNET keep je vodeodolná taška, navrhnutá špeciálne pre uloženie a transport prechovávacích sieťok či podberákových hláv. EVA materiál, z ktorého je vyrobená je absolútne nepremokavý. Vďaka tomu je vhodná na prenášanie mokrých sieťok, pričom nehrozí vytečenie vody po iných komponentoch výbavy, prípadne v aute. Výhodou materiálu je taktiež to, že neabsorbuje nepríjemné pachy a po zapnutí tašky im zamedzuje akémukoľvek úniku. Materiál j..
  13.90€
 • Fox Royale Carryall Large
  Royale Carryall je prenosná taška, ktorá ponúka komplexné riešenie úložného priestoru. Je navrhnutá tak aby bola veľkostne kompatibilná s krabičkami rady F od FOXu a takisto s taštičkami rady Royale. Kapacita 128 litrov. Rozmery: Š 61m x H 39cm x V 30cm Materiál 1200 D impregnovaný Polyester 10mm Heavy Duty Dvojité zipsy  Nastaviteľný polstrovaný EVA ramenný popruh  Zosilnené EVA rúčky Zosilnené d..
  78.99€
 • Fox ROYALE COMPACT BUCKET MEDIUM
  ..
  23.99€
 • Fox CAMOLITE ACCESSORY BAG LARGE
    Ďalšie doplnenie tašiek v Camolite rade sú tieto puzdra. - Ideálna pre uloženie príslušenstva, ako je PVA, Edges príslušenstvo, Zig príslušenstvo - Priehľadné veko umožňuje jednoduchú identifikáciu obsahu - Úzky profil rukoväte - Vysoko odolné kvalitné dvojité zipsy - 100% Vodeodolný 5000mm Polyester - Štylizovaný v unikátnom Fox Camo vzoru Rozmery: D 27cm x Š 16cm x H 9.5cm   ..
  22.99€
 • Fox CAMOLITE ACCESSORY BAG MEDIUM
    Ďalšie doplnenie tašiek v Camolite rade sú tieto puzdra. - Ideálna pre uloženie príslušenstva ako sú vlasca, koncové príslušenstvo, nástroje, .. - Priehľadné veko umožňuje identifikáciu obsahu - Úzky profil rukoväte - Vysoko kvalitné dvojité zipsy - 100% Vodeodolný 5000mm Polyester - Štylizovaný v unikátnom Fox Camo vzoru Rozmery: D 16.5cm x Š 13cm x H 9.5cm     ..
  16.99€