FOX


Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Fox Royale Carryall Large
  Royale Carryall je prenosná taška, ktorá ponúka komplexné riešenie úložného priestoru. Je navrhnutá tak aby bola veľkostne kompatibilná s krabičkami rady F od FOXu a takisto s taštičkami rady Royale. Kapacita 128 litrov. Rozmery: Š 61m x H 39cm x V 30cm Materiál 1200 D impregnovaný Polyester 10mm Heavy Duty Dvojité zipsy  Nastaviteľný polstrovaný EVA ramenný popruh  Zosilnené EVA rúčky Zosilnené d..
  78.99€
 • Fox Royale Carryall Medium
  Všetky tašky z rady Royale sú designované tak, aby boli univerzálnym ukladacím priestorom pre rybárske vybavenie rôzneho charakteru.​ Menšia cestovná taška pre mobilnejších rybárov. Všetky sú vyrobené z veľmi kvalitného a trvácneho materiálu, majú extra odolné zipsy, EVA madlá pre pohodlný prenos a polstrovaný popruh cez rameno. Sú tiež kompatibilné s ostatnými peračníkmi a puzdrami z radu Royale, rovnako tak s plastovými boxmi F Box. ..
  67.99€
 • Fox ROYALE COMPACT BUCKET LARGE
  ..
  32.99€
 • Fox ROYALE COMPACT BUCKET MEDIUM
  ..
  23.99€
 • Fox CAMOLITE ACCESSORY BAG LARGE
    Ďalšie doplnenie tašiek v Camolite rade sú tieto puzdra. - Ideálna pre uloženie príslušenstva, ako je PVA, Edges príslušenstvo, Zig príslušenstvo - Priehľadné veko umožňuje jednoduchú identifikáciu obsahu - Úzky profil rukoväte - Vysoko odolné kvalitné dvojité zipsy - 100% Vodeodolný 5000mm Polyester - Štylizovaný v unikátnom Fox Camo vzoru Rozmery: D 27cm x Š 16cm x H 9.5cm   ..
  22.99€
 • Fox CAMOLITE ACCESSORY BAG MEDIUM
    Ďalšie doplnenie tašiek v Camolite rade sú tieto puzdra. - Ideálna pre uloženie príslušenstva ako sú vlasca, koncové príslušenstvo, nástroje, .. - Priehľadné veko umožňuje identifikáciu obsahu - Úzky profil rukoväte - Vysoko kvalitné dvojité zipsy - 100% Vodeodolný 5000mm Polyester - Štylizovaný v unikátnom Fox Camo vzoru Rozmery: D 16.5cm x Š 13cm x H 9.5cm     ..
  16.99€
 • Fox CAMOLITE ACCESSORY BAG SMALL
    Ďalšie doplnenie tašiek v Camolite rade sú tieto puzdra. - Ideálna pre uloženie príslušenstva ako sú nástroje na výrobu náväzcov, koncových montáži a olov - Priehľadné veko pre ľahkú identifikáciu obsahu - Úzky profil rukoväte - Vysoko kvalitné dvojité zipsy - 100% Vodeodolný 5000mm Polyester - Štylizovaný v unikátnom Fox Camo vzoru Rozmery: D 13cm x Š 8.5cm x H 9.5cm     ..
  10.99€
 • Fox Camolite Standart Coolbag
      Špičková kvalita tepelnej izolácie. K dispozície v dvoch veľkostiach: Standard a Large. Ideálna pre ukladanie potravín a návnad. Navrhnuté pre umiestnenie do stredu tašky Under Barrow Bag na vozíku Explorer. Bočné rukoväte pre jednoduché vytiahnutie z tašky Under Barrow Bag na vozíku Explorer. 8mm dvojité odolné zipsy, 100% vodeodolný materiál 500 Denier Polyester. Štylizovaný v unikátnom Fox Camo dizajne Rozmery: - S..
  30.99€
 • Fox Camolite Standart Storage Bag
        ..
  26.99€
 • Fox Royale Carryall X Large
  Royale Carryall je prenosná taška, ktorá ponúka komplexné riešenie úložného priestoru a transportácie. Je navrhnutá tak aby bola veľkostne kompatibilná s krabičkami rady F od FOXu a takisto s taštičkami rady Royale. Kapacita 128 litrov. Rozmery: Š 76cm x H 44cm x V 37cm  Materiál 1200 D impregnovaný Polyester 10mm Heavy Duty Dvojité zipsy  Nastaviteľný polstrovaný EVA ramenný popruh  Zosilnené EVA rúčky ..
  88.99€