JRC

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • JRC Cocoon Stiff Rig Wallet
    JRC Cocoon Stiff Rig Wallet je puzdro určené na náväzce. Vonkajší materiál JX73 je plne umývateľný. Vnútri puzdra neleznete dva "rigboardy", ktoré slúži na skladovanie nadväzcov rôzne dĺžky. Súčasťou návazcovníku 26 špendlíkov. Na prednej strane puzdra sa nachádza gumové logo JRC. Rozmer: 31 x 14 x 4cm Váha: 0,40kg ..
  19.90€
 • JRC DEFENDER COMPACT CARRYALL
    Rada Defender je navrhnutá v modernom dizajne. Vyrobená z robustného a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetrený špeciálnou impregnáciou s vysokou odolnosťou proti vode. Celá rada je vybavená pevnými zipsami. Rybárovi ponúka výbornú ochranu pre prepravované veci. Defender Compact Carryall je kompaktná Kaprárska taška s precíznym prevedením. - tri veľkokapacitné vonkajšie vrecká navrhnuté tak, aby pojali púz..
  39.90€
 • JRC DEFENDER HOOKBAIT POUCH
    Řada Defender je navržena v moderním designu. Vyrobena z robustního a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetřen speciální impregnací s vysokou odolností proti vodě. Celá řada je vybavena pevnými zipy. Rybáři nabízí výbornou ochranu pro přepravované věci. Defender Hookbait Pouch je obal, ktorý obsahuje 6 plastových pohárikov na uskladnenie nástrah a dipov. - plne polstrovaný pre lepšiu ochranu - prístup c..
  18.90€
 • JRC DEFENDER LARGE CARRYALL
  Rada Defender je navrhnutá v modernom dizajne. Vyrobená z robustného a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetrený špeciálnou impregnáciou s vysokou odolnosťou proti vode. Celá rada je vybavená pevnými zipsami. Rybárovi ponúka výbornú ochranu pre prepravované veci. Defender Large Carryall je kompaktná Kaprárska taška s precíznym prevedením. - tri veľkokapacitné vonkajšie vrecká navrhnuté tak, aby pojali púzdra, tašky, o..
  44.90€
 • JRC DEFENDER LARGE COOLER BAG
    Řada Defender je navržena v moderním designu. Vyrobena z robustního a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetřen speciální impregnací s vysokou odolností proti vodě. Celá řada je vybavena pevnými zipy. Rybáři nabízí výbornou ochranu pro přepravované věci. Defender Large Cooler Bag je taška určená na prechovávanie návnad a nástrah, ale aj na potraviny. - jedno vonkajšie predné vrecko - vrecká a hlavný oddi..
  29.90€
 • JRC Defender Rig Wallet
    Řada Defender je navržena v moderním designu. Vyrobena z robustního a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetřen speciální impregnací s vysokou odolností proti vodě. Celá řada je vybavena pevnými zipy. Rybáři nabízí výbornou ochranu pro přepravované věci. Defender Rig Wallet je organizér určený pre uskladnenie drobností, ktoré rybár potrebuje pri tvorbe montáží a zostáv. - vonkajšie vrecko s ľahkým prístupom ..
  19.90€
 • JRC DEFENDER SESSION COOLER FOOD BAG
    Řada Defender je navržena v moderním designu. Vyrobena z robustního a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetřen speciální impregnací s vysokou odolností proti vodě. Celá řada je vybavena pevnými zipy. Rybáři nabízí výbornou ochranu pro přepravované věci. Exkluzívna jedálenská taška Defender Session Cooler Food Bag na jedlo s kuchynským riadom od anglickej značky JRC. Vnútorný izotermický priestor je jednoduc..
  79.90€
 • JRC DEFENDER X-LARGE CARRYALL
    Rada Defender je navrhnutá v modernom dizajne. Vyrobená z robustného a pevného zeleného 500D materiálu. Povrch tkaniny je ošetrený špeciálnou impregnáciou s vysokou odolnosťou proti vode. Celá rada je vybavená pevnými zipsami. Rybárovi ponúka výbornú ochranu pre prepravované veci. Defender X-Large Carryall je kompaktná Kaprárska taška s precíznym prevedením. - tri veľkokapacitné vonkajšie vrecká navrhnuté tak, aby pojali púz..
  49.90€
 • JRC LeadBag - Taška na olovo
  Produkt anglického výrobcu špecializujúceho sa na kaprárinu firmy JRC. Tapacírovaná rybárska taška na prehľadné uskladnenie drobností, rybárskej bižutérie, alebo olová s nastaviteľnými vnútornými prepážkami. Kvalitné pevné prevedenie, mäkké madlo na prenášanie a odolné protismerné zipsy.  Rozmery: 27 x 19 x 8cm (d x š x v) ..
  14.80€