Kategórie

Montáž a doplnky - Feeder

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Feedrový nadväzec Delphin FLR Loop / 6ks SM
  Delphin FLR LOOP zhotovený z fluorocarbonu je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený slučkou. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý je kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Vlasec: Delphin FLR Carbon/100%, 0.22mm ..
  2.79€
 • Feedrový nadväzec Delphin FLR Quickstop / 6ks SM
  Delphin FLR QUICKSTOP zhotovený z fluorocarbonu je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený quickstopom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Vlasec: Delphin FLR Carbon/100%, 0.22mm ..
  2.99€
 • Feedrový nadväzec Delphin FLR Sting / 6ks SM
  Delphin FLR STING zhotovený z fluorocarbonu je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený tŕňom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Vlasec: Delphin FLR Carbon/100%, 0.22mm Nástrahový tŕň: 7mm ..
  2.99€
 • Feedrový nadväzec Delphin Proxi 8 Loop / 6ks SM
  Delphin Proxi 8 LOOP zhotovený zo šnúry Proxi 8 je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený slučkou. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Šnúra: Delphin PROXI 8, 0.10mm ..
  3.19€
 • Feedrový nadväzec Delphin Proxi 8 Quickstop / 6ks SM
  Delphin Proxi 8 QUICKSTOP zhotovený zo šnúry Proxi 8 je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený quickstopom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Šnúra: Delphin PROXI 8, 0.10mm ..
  3.49€
 • Feedrový nadväzec Delphin Proxi 8 Sting / 6ks SM
  Delphin Proxi 8 STING zhotovený zo šnúry Proxi 8 je feedrový nadväzec, ktorý je pod háčikom ukončený tŕňom. Sú to veľmi praktické hotové nadväzce, ktoré umožnia rybárom okamžitý lov, či výmenu nadväzca bez zdĺhavého viazania. Na nadväzci je použitý kvalitný háčik bez protihrotu. Technické parametre: Šnúra: Delphin PROXI 8, 0.10mm Nástrahový tŕň: 7mm ..
  3.49€
 • Krmítko bez olova Delphin ECO 26x26x44mm
  Revolučné feedrové krmítko, pri ktorom sa olovo stáva minulosťou.    Klasická olovená záťaž je pri krmítku ECO feeder nahradená oceľovou, vďaka čomu nepredstavuje takmer žiadnu potencionálnu záťaž pre životné prostredie. To je jednoznačne najväčšou prednosťou tohto produktu. Okrem toho že je ekologické je 100% funkčné a pri nahadzovaní sa správa rovnako dobre ako klasické krmítka, na ktoré ste boli doteraz zvyknutí.  Sam..
  1.25€
 • Miešadlo na feeder Delphin ATOMA Mixer
  Extra pevné, nerezové miešadlo na prípravu krmiva. Vďaka svojej dômyselne navrhnutej konštrukcii si bez problémov poradí aj s väčším množstvom kŕmnych zmesí. Noha miešadla má profil šesťuholníkového tvaru, vďaka čomu ho je možné ideálne uchytiť do čeľustí vŕtačky, prípadne iného vhodného zariadenia a bez námahy tak vytvoriť kŕmnu zmes s dokonalou štruktúrou. Celková dĺžka až 42 cm umožňuje dôkladné premiešanie kŕmenia aj v hlbšom vedre. Rebrá ..
  15.95€