Kategórie

Podložky, saky, sieťky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Delphin C-SACK
  Je vyrobený z extra jemnej textílie s mikroočkami, vďaka ktorým sa daný úlovok nepoškodí ani tzv. nezatrhne. Švy, ktorými je táto textília spojená sú veľmi odolné a pevné. Vo vrchnej časti sa po celom obvode nachádza tunel so šnúrou a malým poistným mechanizmom, vďaka ktorému je možné tento sack bezpečne uzavrieť. Celý sack je dodávaný v prenosnej taške. Technické parametre: Rozmer:105x75cm Rozmer tašky: 22x22cm    ..
  10.49€
 • Delphin C-VAK
  Je vyrobený z extra jemnej textílie s mikroočkami, vďaka ktorým sa daný úlovok nepoškodí ani tzv. nezatrhne. Švy, ktorými je táto textília spojená sú veľmi odolné a pevné. Samotné úchyty sú prišité pozdĺž celého vaku, čo zaručuje vysokú trvácnosť produktu. Vrchná časť je uzatvárateľná pomocou všitého zipsu. Krajné rohy sú doplnené klipmi, ktoré v spojení s priloženou šnúrou a dvomi kovovými okami umožňujú ukotvenie celého vaku o pevný bod. Cel..
  13.49€
 • Delphin Podložka C-Mat 130x70 cm
  Táto odolná podložka je vyrobená z matracu/peny o hrúbke 20mm, ktorá je obšitá nesavou textíliou. Podložka je prešitím rozdelená na 3 časti, vďaka čomu je následne ľahko skladná. Zbalenie na transport je aj vďaka poistným gumeným popruhom, všitým v leme, otázkou sekúnd. Na oboch stranách podložky sa nachádza jeden klip, ktorý je vhodný k ukotveniu podložky o zem. Vyrábaná je vo dvoch rozmerových variantách- 90x50cm a 130x70cm. Po zložení majú ..
  14.90€
 • Delphin Podložka C-Mat 90x50 cm
  Táto odolná podložka je vyrobená z matracu/peny o hrúbke 20mm, ktorá je obšitá nesavou textíliou. Podložka je prešitím rozdelená na 3 časti, vďaka čomu je následne ľahko skladná. Zbalenie na transport je aj vďaka poistným gumeným popruhom, všitým v leme, otázkou sekúnd. Na oboch stranách podložky sa nachádza jeden klip, ktorý je vhodný k ukotveniu podložky o zem. Vyrábaná je vo dvoch rozmerových variantách- 90x50cm a 130x70cm. Po zložení majú ..
  9.50€
 • Delphin Podložka C-Protekt
  Táto kolíska Delphin C-PROTEKT je veľmi skladná. Vďaka sklopným mechanizmom meria po zložení len 70x50x12cm. Celá kolíska stojí na ráme z rúrkovej konštrukcie o priemere jednotlivých rúr 19mm. Spodnú časť tvoria tri páry spojených sklopných nôh, ktoré zabezpečujú vysokú stabilitu celej kolísky aj pri vyššom zaťažení. Na túto konštrukciu je našitá nesavá, vysoko pevná textília. Táto látka je v spodnej časti vybavená dvomi mriežkovanými otvormi ..
  52.90€
 • Delphin Podložka Smart Mat
  Jej hlavnou prednosťou je možnosť zloženia do minimálnej veľkosti, ktorú oceníte hlavne pri transporte. Celá podložka sa skladá z 2 hlavných častí a to z korpusu a samotnej podložky. Podložka je hrubá 43mm, čo dokonale chráni úlovok pred poškodením. Korpus je osadený bočnými stenami, ktoré bránia úlovku, aby sa dostal mimo podložky. Korpus je dodatočne osadený rukoväťami, ktoré sa dajú použiť pre zavesenie na váhu. Ako príslušenstvo sú dodávan..
  64.99€
 • Delphin Vážiaca taška GOLEM
  Vďaka dômyselnému mechanizmu je možné tieto trubky jednoducho rozložiť, aby pri transporte nezaberali veľa miesta. Na trubkách sú navyše uchytené 4 plaváky, čo v spojitosti s perforovanými časťami tašky zaručí, že je v nej možné úlovok vo vode aj prechovávať, prípadne z nej úlovok aj pohodlne púšťať späť do vody. Golem samozrejme disponuje kotviacou šnúrou o dĺžke 2,5m s ukončením závitom, pre ukotvenie tašky na brehu. Taška má po celej vrchne..
  36.90€
 • JRC Defender Sling Sack
  Defender Sling Sack je sieťka, ale tiež vážiaca taška, ktorá slúži na uchovanie alebo zváženie úlovku. - vyrobené z rýchloschnúcej jemnej sieťoviny - zvlášť silné vážiaca popruhy, úplne upevnené okolo celého obvodu pre maximálnu pevnosť - jednoduchý zips s klokovací sponou - 4,7m silná nylonová šnúra - časti na suchý zips pre upevnenie plochej skladateľná podložky Defender pre ľa..
  21.90€
 • JRC Extreme Recovery Sling
  Extreme Recovery Sling je vážiaca a zároveň vezírek vyrobený z vodeodolného 100% polysterového materiálu. - zosilnené plávajúce vážiacich tyče - zvlášť silné vážiace popruhy, úplne upevnené okolo celého obvodu pre maximálnu pevnosť - bezpečnostný klip pre zamedzenie straty úlovku - zipsy na oboch stranách pre ľahké váženie a rýchle schnutie - dlhá šnúra - vodeodolná tra..
  49.90€
 • JRC Podložka Euro Zip Mat 115x130cm
  Podložka a vážiaci sak 2 v 1, dodávané praktickom obale s praktickým uchom.​ Veľmi silný a vode odolný materiál, s použitím tých najkvalitnejších zipsov. Vhodné pre rýchle vyháknutie háčika a zváženie úlovku, pri ktorom sa zabráni zraneniu ryby. Výrobok je dodávaný s kvalitným nepremokavým obalom. Rozmery hlavnej polstrovanej časti: 115 x 130 cm Parametre Vlastnosť Hodnota ..
  49.90€
 • Pogumovaná sieťka Delphin BASE-R
  Pogumovaná sieťka Delphin BASE-R v základnom prevedení, ktorá je spoľahlivým doplnkom mnohých rybárov. Je prednosťou oproti klasickej sieťke je jej rýchle schnutie, nezapácha a je šetrná k úlovku. Slúži k bezpečnému prechovávaniu úlovkov vo vode. Vďaka očkám je zachované prúdenie čerstvej vody v sieťke a tým pádom ponechanie úlovku bez neželaného poškodenia. Samozrejmosťou je plavák nachádzajúci sa šnúrkach vrchnej sťahovacej časti. Spodná čas..
  8.99€
 • Sieťka Delphin ATOMA Square Tunel
  Prémiová extra dlhá prechovávacia sieťka navrhnutá pre športový feeder, prípadne plávanú. Pevné kovové obruče s rozmerom 50x40cm a celková dĺžka až 300cm vytvárajú dostatočné veľký priestor na bezpečné prechovávanie rýb. Samotná sieťka je vytvorená z veľmi jemnej  a husto pletenej sieťoviny s maličkými okami, vďaka čomu budú úlovky vo vnútri v bezpečí a nedôjde napríklad k potrhaniu plutiev a iných nechcených poranení. Napriek svojej jemn..
  32.90€